Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 502 361 458

Infrastruktura IT

Oferujemy pełny, niezależny od technologii zakres usług i rozwiązań w obszarze: sieci, serwerów, pamięci masowych oraz systemów archiwizacji danych. Budujemy i rozbudowujemy Data Center, dostarczamy związane z tym usługi konsolidacji, wirtualizacji oraz migracji danych. Nasza oferta obejmuje zarządzanie usługami, konsulting informatyczny oraz usługi utrzymania i serwisowania infrastruktury klienta.

 

Zapewnimy kompleksową współpracę w zakresie integracji systemów informatycznych w warstwie biznesowej i produkcyjnej. Pomagamy zaprojektować, dostarczyć oraz wdrożyć i utrzymać środowisko informatyczne klienta. Zakres usług i rozwiązań obejmuje: sieci, serwery, pamięci masowe oraz systemów archiwizacji danych i związane z tym aplikacje. Zajmujemy się optymalizacją infrastruktury, kwestiami bezpieczeństwa oraz jej wysokiej dostępności. Oferujemy również pomoc w zarządzaniu usługami i konsulting informatyczny dla wykorzystywanych środowisk.

 

Specjalizujemy się również w utrzymaniu środowiska IT klienta w obszarze hardware i software. Nasz kompleksowy zestaw profesjonalnych usług serwisowych, ma na celu zapewnienie ciągłego i stabilnego funkcjonowania  środowiska aplikacji na który składją się, serwery, systemy opracyjne, pamięci masowe, bazy danych, oprogramowanie narzędziowe, systemy zapasaowe oraz systemy wirtualizacji.