Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 502 361 458

Real Time Enterprise

Dane i wynikające z nich informacje, to zasoby strategiczne niemal każdej organizacji. Gromadzenie ich, to początek drogi, na której czekają wyzwania związane z ich efektywnym i bezpiecznym przetwarzaniem.

Dynamika systemu gospodarczego, w którym żyjemy determinuje potrzebę jak najszybszego konsumowania posiadanych danych, transformowania ich w informacje, dzielenie się z klientami, partnerami i przekuwania w decyzje biznesowe. Niemal w każdym sektorze rynku zauważa się trend przetwarza danych w czasie rzeczywistym, co stoi u podstaw przedsiębiorstwa czasu rzeczywistego (Real-Time Enterprise). W prostym ujęciu – oczekiwaniem jest, aby bez względu na różnorodność technologiczną i biznesową systemów informatycznych oraz ich lokalizacje, aktualne dane były dostępne „tu i teraz”. Jest to oczekiwanie zarówno samych przedsiębiorstw, jak i ich klientów.

Koncentracja na powyższych aspektach nie może wykluczać dbałości o ciągłość przetwarzania danych, jej przerwanie, utrata danych lub ograniczenie dostępu do nich, są dla przedsiębiorstw i ich klientów destrukcyjne.

Podczas spotkania, w interesującym, doświadczonym i inspirującym gronie decydentów dyskutowane będą zagadnienia przetwarzania danych w czasie rzeczywistym, strategii z tym związanych oraz praktycznych zastosowań.

Agenda

 

09:15   Śniadanie i rejestracja

 

09:45   Powitanie

 

09:50   Informacja dostępna tu i teraz – czy dane są najcenniejszym zasobem każdej firmy i dlaczego same dane gwałtownie tracą na wartości?
Ewa Zborowska

Research Manager, IT Services, Poland and Baltics

 

10:10   Co znaczy Real Time. Korzyści i wyzwania.
Tomasz Gzik
Managing Director, Goldenore

 

10:20   Architektura referencyjna Real Time Enterprise. Propozycje i nasze doświadczenia.
Przemysław Deć
IT Solutions Architect, Goldenore

 

10:30   Przerwa na kawę, networking

 

10:45   Hurtownia danych czasu rzeczywistego
Łukasz Łata

Dyrektor Hurtowni Danych, Idea Bank S.A.

 

10:55   Autonomous & machine learning
Magdalena Bartnik
Big Data & Autonomus Cloud, Sales Manager, CEE, Oracle Polska

 

11:10   Dyskusja

 

DATA I MIEJSCE

16.05.2019

Restauracja Belvedere
Agrykola 1, 00-460 Warszawa, Poland