Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 601 836 736

Diagnostyka i optymalizacja systemów

Dla każdego klienta wartością dodaną jest optymalizacja działania ich systemów informatycznych. We współpracy z naszym partnerem – firmą Flopsar, dostarczamy klientom rozwiązanie, które nie ma konkurencji funkcjonalnej oraz cenowej w zakresie monitorowania i diagnozowania aplikacji zbudowanych z wykorzystaniem Java.

 

Ogromną zaletą Flopsar jest bardzo krótki czas wdrożenia, precyzyjne informacje o operacjach realizowanych przez monitorowany system oraz unikatowy, efektywny interfejs użytkownika. Dzięki Flopsar Suite można raportować, oraz  przewidywać pojawienie się problemów z wydajnością zanim wpłyną one na pracę użytkowników. Zastosowanie Flopsar Suite pozwala między innymi na:

 

  • Redukcję czasu analizy problemów o ponad 90%
  • Redukcję ilości problemów z kilkudziesięciu do 2-3 w skali miesiąca
  • Lepszą współpracę z dostawcami
  • Kontrolę jakości oprogramowania w całym cyklu wytwórczym
  • Kontrolę kosztów związaną ze wzrostem i rozwojem biznesu

We współpracy z firmą InfiniteData – producentem rozwiązania klasy Workload Automation, zapewniamy klientom możliwość automatyzacji, monitorowania i upraszczania procesów i zadań informatycznych – wszystko w kontekście scentralizowanego i zoptymalizowanego zarządzania operacjami i generowanym przez nie obciążeniem infrastruktury.  Rozwiązanie ScheduleIN co raz odważniej i skuteczniej zdobywa rynki światowe i jest wysoko pozycjonowane w rankingach tej klasy rozwiązań.