Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 502 361 458

Konferencja Horyzonty Bankowości 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji Horyzonty Bankowości 2018, której będziemy partnerem generalnym. Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Goldenore oraz do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego.

 

Na projekt Horyzonty Bankowości składają się konferencje i debaty z udziałem, prezesów, członków zarządów, dyrektorów banków. Biorąc pod uwagę skalę i liczbę konferencji (w jednym dniu) – będzie to jedno z największych spotkań sektora bankowego w 2018 roku. Horyzonty Bankowości 2018 to multikonferencyjny projekt – w jednym miejscu i czasie odbędzie się kilka spotkań bankowych:

 

  • Forum Strategii Bankowych – Nowe obszary przychodów
  • BankTech. W poszukiwaniu efektywności
  • Forum Płatności Mobilnych
  • Gala „Miesięcznika Finansowego BANK” połączona z uroczystością wręczenia nagród rankingu „50 największych banków w Polsce 2018”
  • Niezależne debaty eksperckie dla kadry menedżerskiej banków

 

Częścią popołudniową Horyzontów Bankowości będzie gala wręczenia nagród dorocznego rankingu „50 największych banków w Polsce” „Miesięcznika Finansowego BANK”. Ranking dotrze do czytelników w postaci dodatku w czerwcowym wydaniu „Miesięcznika Finansowego BANK”. Zostanie również przekazany przedstawicielom banków biorących udział we wszystkich spotkaniach w ramach inicjatywy Horyzonty Bankowości 2018.

 

Podczas konferencji Horyzonty Bankowości organizowanej w dniu 12.06.2018  w Warszawie Goldenore  zaprezentuje temat: Real Time Data Streaming for Banking

Serdecznie zapraszamy.

 

więcej szczegółów na: www.aleBank.pl/HB

DATA I MIEJSCE
Hotel DoubleTree
Adres: Ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
12 czerwca 2018