Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 502 361 458

O nas

Nasz Zespół

Goldenore to zespół doświadczonych w biznesie i technologii specjalistów,
Firma posiada status Gold Partner Oracle oraz specjalizację Oracle Golden Gate 12c (pierwsza firma na świecie). Jako partner firmy Oracle, Goldenore specjalizuje się w obszarach:
 • modelowania, automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych
  z wykorzystaniem rozwiązań IT;
 • analizy biznesowej i systemowej;
 • projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych;
 • przetwarzania, bezpieczeństwa i integracji danych;
 • wykorzystania specjalistycznych i innowacyjnych technologii
  (rozpoznawanie mowy) w realizacji procesów biznesowych;
 • doradztwa, konsultingu i szkoleń.
Realizujemy projekty w zakresie:
 • integracji danych – szczególnie w zakresie replikacji danych przy wykorzystaniu produktu Oracle Golden Gate (replikacje w czasie rzeczywistym);
 • baz danych Oracle oraz PostgreSQL;
 • ETL – Oracle Data Integrator;
 • Oracle BI;
 • serwerów aplikacyjnych Oracle (WebLogic);
 • integracji procesów biznesowych SOA, BPM.

 

Kompetencje Goldenore pomagają (realnie) Klientom w realizacji ich projektów
w założonym czasie i budżecie, a także w optymalizacji kosztów utrzymania produktów Oracle jak również poprawnego ich licencjonowania.

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie związane z budowaniem architektury procesów biznesowych, analizą, modelowaniem, optymalizacją i automatyzacją procesów biznesowych w organizacjach z różnych sektorów m.in. bankowość, ubezpieczenia, energetyka, administracja publiczna. Nasze podejście do procesów biznesowych zakłada przede wszystkim możliwość ich praktycznego wykorzystania w organizacji zarówno w kontekście zarządzania, jak i IT – zdecydowanie nie kierujemy się zasadą modelowania procesów „na półkę”.

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby i sposoby pracy Klientów. Proaktywnie i ze zrozumieniem podchodzimy do zidentyfikowanych ograniczeń. Przepływ informacji oraz komunikacja z Klientami i Partnerami zawsze realizowane są rzeczowo, dzięki czemu mają oni poczucie komfortu we wspólnie realizowanych działaniach.

Słuchamy i elastycznie reagujemy.
Doradzamy – nie narzucamy.

Doświadczenie zdobyliśmy w wielu projektach, realizowanych w różnych organizacjach biznesowych, administracji oraz środowiskach akademickich. Kreowaliśmy, uruchamialiśmy i realizowaliśmy projekty informatyczne, zarówno po stronie dostawców, jak i odbiorców usług informatycznych – bardzo dobrze znamy i rozumiemy obie te perspektywy. Zarządzaliśmy architekturą, organizacją i procesami IT. Przeszliśmy przez wszystkie etapy projektów informatycznych o różnej skali i specyfice.

 

Wiemy jak analizować, projektować i modelować procesy biznesowe, organizacje, wymagania oraz systemy IT. Potrafimy zarządzać zespołami oraz projektami. Uzupełnienie naszej wiedzy i doświadczenia stanowi szerokie i analityczne spojrzenie, intuicja, rozsądek, kreatywna i proaktywna postawa oraz profesjonalizm, który mierzymy zadowoleniem naszych Klientów i Partnerów.

Certyfikaty

Goldenore jest jedyną firmą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie, która posiada certyfikat Specialized Oracle GoldenGate 12c

Kompetencje w obszarze narzędzi takich jak:  Golden Gate, Oracle Data Integrator, Bussines Inteligence zapewniły rozpoznawalność naszej marki. Systematycznie inwestujemy w rozwój zasobów kadrowych co pozwala  nam na zbudowanie szerszej oferty dla naszych klientów.