Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń, skierujemy cię do odpowiedniego specjalisty w dziale technicznym
 

dyr. Działu Technicznego
tel. +48 502 361 458

Oracle GoldenGate

Warunkiem sukcesu w konkurencyjnym środowisku jest dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Wymaga to platformy pozwalającej na ujednolicenie informacji pochodzących z różnych systemów przedsiębiorstwa, bez uszczerbku dla dostępności i wydajności. Oracle GoldenGate to rozwiązanie do replikowania danych w czasie rzeczywistym na podstawie logu transakcji.

 

Oracle GoldenGate umożliwia pobieranie, transformowanie i replikowanie transakcji bazodanowych w heterogenicznych systemach w czasie rzeczywistym. Wpływ na wydajność źródłowych baz danych jest minimalny dzięki replikacji z logów bazy danych. Rozwiązanie wykorzystuje się w kilku scenariuszach, w tym zasilanie systemów baz danych w czasie rzeczywistym, odświeżanie środowisk testowych online, replikacja pomiędzy ośrodkami przetwarzania, integracja systemów, bezprzestojowe operacje serwisowe na bazach danych.

 

Jako pierwszy partner Oracle na świecie uzyskaliśmy certyfikat Oracle GoldenGate 12c. Nadal jesteśmy jedyną certyfikowaną firmą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie. Posiadamy wyjątkowo doświadczony, certyfikowany zespół, który dla naszych klientów realizuje usługi:

  • projektowania architektury przetwarzania danych w czasie rzeczywistym,
  • implementacji i wdrożenia Oracle GoldenGate,
  • optymalizacji pracy OracleGoldenGate w celu zniwelowania przestojów i skrócenia czasu opóźnienia replikacji,
  • serwisu i utrzymania.